• info@endustriyelmutfakrehberi.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
98 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yaşar Özdemir
  • ADRES: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. 76 Tim 1 İş Mrk. Topkapı, Zeytinburnu, İstanbul
  • TELEFON: 0212 613 53 45
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

ÖZSAN MUTFAK 1975 yılında başladığı imalatına bugün İstanbul’ da tecrübeli kadrosuyla devam etmektedir. Hızla gelişen teknolojiyi takip ederken diğer yandan disiplin içerisinde yürüttüğümüz projelerde danışmanlık, imalat, montaj ve satış sonrası destekte kalite tavizsiz hizmet veriyoruz.

Ürünlerimizde kullanım kolaylığı, hijyen, kullanıcı talepleri, estetik ve kaliteyi öncelikli hedef edinerek profesyonel ve özenli mutfaklar kurmaya devam ediyoruz. Her alanda ihtiyaç duyduğunuz endüstriyel mutfak projelerimiz modern ve çoklu alternatifler arasından beğeninize sunarak bir çok işletmeye uluslararası standartlarda, uygun fiyatlarla vazgeçilmeyen kalitemizi taşıyoruz. Ayrıca değişik özelliklerde ve müşteri taleplerine uygun ürünleri en iyi kalitede, en güvenilir fiyatla ve en kısa zamanda teslim etmek, ürünlerin kullanımı ile ilgili teknik desteği her zaman sunmak, satış sonrası sürekli servis desteği ve sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli ilkemizdir.

İnsan sağlığı ve kalite prensipli projelerimiz hazırlık üniteleri, hazırlık makineleri,taşıma ekipmanları,pişirme üniteleriyle endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınıza çözüm hedefliyoruz. Birikimini yıllardan alan bilgimiz ve kaliteden taviz vermeden edindiğimiz tecrübeyle ENDÜSTRİYEL MUTFAK imalatında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Endüstriyel mutfak konusundaki ihtiyaçlarınız için bize danışın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.